آمار بازدید
  • کل بازدید : 1468985
  • بازدید امروز : 273
  • بازدید دیروز : 266
  • بازدید این ماه : 6300
  • آخرین بازدید : شنبه 30 تیر 1403 (13:12)
عدم بروز رسانی مطالب وبسایت بعلت انتظار ما برای آپلود نسخه جدید با قابلیتهای  متعدد و بروز است ... ضمنا بزودی اولین فروشگاه آنلاین خرید و فروش تجهیزات پروازی در همین وبسایت ایجاد می گردد.
متشکریم 
دوره جدید آموزش مبتدی پرواز با پاراگلایدر آغاز شد. کلاس تئوری 6 ساعته این دوره امروز جمعه سوم اردیبهشت ماه برگزار شد و دانشجویان نیز در آزمون پایانی این کلاس شرکت کردند. به امید موفقیت و پروازهای امن و سرشار از نشاط برای این عزیزان
 
3rd FAI Asian Paragliding Accuracy Championship
27th May – 3rd June, 2016
Taldykorgan, Kazakhstan
«مسابقه دقت قهرمانی آسیا»
قزاقستان
14 لغایت 20 خرداد 95
پکیج کامل 3.890.000تومان
مهلت ثبت نام تا 15 اردیبهشت
031-36283057

 
26 و 27 فروردین دوره ای تحت عنوان «دوره کمکهای اولیه تخصصی ورزشهای هوایی» در محل دفتر باشگاه ورزشهای هوایی سپهر آشیان برگزار شد.
جمعی از خلبانان حرفه ای و متوسط در این دوره حضور بهم رسانیده و نحوه کمک به مصدوم فرضی در لحظات سانحه را فراگرفتند.
از جمله مباحث این کلاس میتوان به نحوه حمل مصدوم، اقدامات اولیه، جلوگیری از خونریزی و ... اشاره نمود. در پایان آزمونی در این خصوص برگزار شد و شرکت کنندگان نیز به عضویت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در آمده و کارت امدادگر داوطلب خود را چندی بعد دریافت خواهند نمود.

 
اردوی یزد در ماه بهمن نیز برگزار شد و طی این برنامه 3 روزه خلبانان عزیز باشگاه به تمرینات لازم پرداختند. شیوه صعود به دامنه تپه به سبک اصطلاحا کایتینگ و تیک آف و پرواز طولانی مدت در باد دیواره سبکی منحصر به فرد برای پرواز در سایت زیبای اردشیر یزد است.
شب اول با شبمانی در سایت و البته سردی هوا سپری و خاطره انگیز شد. شب دوم نیز طبق روال در هتل ادیبالممالک یزد گذشت.
جهت باد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه شمال و مناسب برای پرواز بلند و طولانی مدت از تپه اردشیر بود و جمعه جهت باد جنوب بود که خوشایند دوستان مبتدی و پرواز از تپه کوتاه بود.
شرکت کنندگان در این برنامه خلبانان خانم ها فرنیا اشراقی و لیلا کاظمی و همچنین آقایان فرخ پور، صالحی، کرمانی، شیرازی، سهرابی، دهقانی، محمد جواد و محمد باقر قنواتی، سعید پور، قنبری، جلیل مصیر، بهلول و آقای محمد دارابی عضو جدید باشگاه که از شهرستان شیروان به این اردو آمده بود، بودند.